info@kies.org.pl / +48 660 580 551 / 531 199 488

KALENDARZ WYDARZEŃ
Ładowanie Wydarzenia

Freizeit touristik & garten / Targi turystyki wypoczynkowej i ogrodnictwa

Targi Freizeit w Norymberdze to największe targi wakacyjne, podróżnicze i rekreacyjne w Północnej Bawarii. Około 900 wystawców, w tym producenci, wyspecjalizowani sprzedawcy, dostawcy usług turystycznych i firmy usługowe, przedstawia oferty podróży i wakacji z bliska i daleka, wszystko do domu i ogrodu, najnowsze przyczepy kempingowe i domy mobilne, a także potrzeby kempingowe w 9 halach w Norymberdze Sprawiedliwy. Specjalny pokaz „Czas na grilla” poświęcony jest zabawie przy grillu, a oferty plenerowe pokazują różnorodność aktywności na świeżym powietrzu (pokaz sportów nurkowych z nurkowaniem dla gości i pokazy w wieży nurkowej o pojemności 40 000 litrów, bieżnia, centrum jednośladów z kursem rowerowym , centrum kajakowe, ogródek wspinaczkowy dla dzieci, pole golfowe z zawodami w puttowaniu). Ofertę uzupełniają wykwintne formy spędzania wolnego czasu i wskazówki dotyczące aktywnego spędzania wolnego czasu. Oprócz udziału regionów partnerskich, ton na FreizeitMesse Nürnberg, gdzie można wygrać cenne wycieczki i nagrody rzeczowe, nadają ciekawe miejsca pokazowe, wakacyjne kino i loteria lotnicza.

Norymberga – Żywa sztuka i kultura na tle historii

Norymberga znana jest z kiełbasek, pierników i jarmarku bożonarodzeniowego. Ale terminy takie jak Albrecht Dürer i Kaiserburg są również nierozerwalnie związane z miastem frankońskim. Norymberga charakteryzuje się kulturowymi, architektonicznymi i kulinarnymi specjałami.

Zobacz film promocyjny: https://www.freizeitmesse.de/fileadmin/user_upload/freizeitmesse/2022/VIDEO/20FGT_Freizeit_Video_Teaser2022.mp4

Więcej: https://www.freizeitmesse.de

Przejdź do góry