Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego

04/03/2022 @ 09:00 - 06/03/2022 @ 15:00

Wszystkim miłośnikom podróżowania i aktywnego spędzania wolnego czasu, turystom, eksploratorom, obieżyświatom lub po prostu miłośnikom targów turystycznych chcemy przekazać wspaniałe wiadomości. W dniach 4-6 marca we Wrocławiu zorganizujemy kolejną edycję Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego.

Po dwuletniej przerwie wracamy z ogromną energią – w końcu to czas odmrażania turystyki – wszyscy potrzebujemy  podróżować, znaleźć chwilę odpoczynku i rozrywki w tych ciężkich czasach.

Na kilku poziomach Tarczyński Arena (to nowa nazwa wrocławskiego Stadionu) zgromadzimy wystawców z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz takich miejsc, o istnieniu których jeszcze nie słyszeliście. Będzie to doskonała okazja do zaplanowania wycieczek, podróży i innych aktywności na cały 2022 rok.

Nie zabraknie stałych punktów programu –  trzydniowego Festiwalu Podróżników z gośćmi specjalnymi, Festiwalu Kulinarnego z pokazami na żywo, strefy produktów regionalnych oraz atrakcji dla najmłodszych.

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, ogłosimy również laureatów nagrody branżowej – Kryształy Turystyki.

Więcej: http://mttwroclaw.pl

Szczegóły

Początek:
04/03/2022 @ 09:00
Koniec:
06/03/2022 @ 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
http://mttwroclaw.pl

Miejsce wydarzenia

Tarczyński Arena Wrocław
Wrocław, Poland + Google Map