info@kies.org.pl / +48 660 580 551 / 531 199 488

KALENDARZ WYDARZEŃ
Ładowanie Wydarzenia

W daniach 22-23 czerwca 2022 r. w Berlinie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Biznesowy dla twórców cyfrowych i osób zarządzających nowymi technologiami. Częścią Festiwalu będzie konferencja, podczas której będzie można uzyskać najnowsze informacje branżowe dzięki warsztatom prowadzonym przez ekspertów, najważniejszym przemówieniom i ekscytującym panelom obejmującym aktualne tematy w obszarze technologii. Wystąpi ponad 150 wybitnych mówców dzielących się osobistymi doświadczeniami i wizją na scenie.

Festiwal daje też możliwość poznania najnowocześniejszych innowacji z pierwszej ręki i poznania inteligentnych umysłów, które za nimi stoją. Taką możliwość daje wystawa oraz szansa na zaangażowanie się w prezentację marek premium kształtujących przyszłą rzeczywistość.

Dla osób chcących zmienić pracę lub poszukujących pracy, to możliwość, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom dzięki wysoce wyselekcjonowanym narzędziom i przestrzeniom. To także sposób na poszerzenie swojej sieci kontaktów w branży technologicznej.

Przejdź do góry