Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Marketingu 2022 – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku

14/09/2022 @ 10:00 - 15/09/2022 @ 16:00

Festiwal Marketingu to największe w drugiej połowie roku targi dla branży reklamy i poligrafii reklamowej. Impreza jak co roku odbywa się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa. Event odbędzie się 14-15 września 2022 r. 

Największe w tym roku targi branży reklamowej to kompleksowa oferta dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, materiałów POS, poligrafii reklamowej, eventowych, a także opakowań.

Zwiedzający

Agencje Reklamowe/ Drukarnie / Producenci POS i opakowań. Impreza to wyselekcjonowana grupa Zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z branżą reklamową. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.

Międzynarodowość targów

Festiwal Marketingu to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Zagraniczni goście przyjeżdżają na targi z: Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Słowacji, Niemiec, ale nie tylko, zarejestrowali się także goście z Hiszpanii, Portugalia, Włoch, Finlandii, Norwegii, Estonii, Francji, Rosji, Wielkiej Brytanii i wiele innych.

Szczegóły

Początek:
14/09/2022 @ 10:00
Koniec:
15/09/2022 @ 16:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://festiwalmarketingu.pl

Miejsce wydarzenia

Centrum EXPO XXI
Prądzyńskiego 12/14
WArszawa, mazowieckie Poland
+ Google Map