Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Europejskie Forum Nowych Idei – Sopot 2022

12/10/2022 @ 09:00 - 14/10/2022 @ 17:00

Czym jest EFNI? To międzynarodowa konferencja biznesowa o zasięgu europejskim. Spotykamy się po to, aby wypracować pomysły na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne. Rozmawiamy o najważniejszych wyzwaniach gospodarczych, politycznych, społecznych i technologicznych przed którymi stoi UE, ze szczególnym naciskiem na to jak nowe technologie i zmiany cywilizacyjne wpływają na społeczeństwo, biznes i rynek pracy.

Organizowana jest przez Konfederację Lewiatan, Miasto Sopot oraz Business Europe – europejskie zrzeszenie pracodawców, w skład, którego wchodzą organizacje biznesowe z całej Europy. EFNI co roku odbywa się pod honorowym patronatem Parlamentu Europejskiego.

Co roku gościmy ponad 1200 osób. 47% uczestników EFNI to przedstawiciele biznesu, 18% administracji publicznej, 12% mediów, 15% NGO, 8% to przedstawiciele nauki. Wyróżnia nas też prawie równy udział kobiet i mężczyzn (43% kobiet i 57% mężczyzn).

EFNI jest konferencją, na której gościmy przedstawicieli wielu branż: budowlanej, spożywczej, farmaceutycznej, medycznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, zbrojeniowej, energetycznej, ubezpieczeniowej, finansów, handlu, konsultingu, przemysłu, telekomunikacji i IT, transportu, turystyki i edukacji.

Uczestnicy Forum szczególnie cenią networking i wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny wydarzenia – czyli wiedzę i dużą dawkę inspiracji. EFNI to tygiel intelektualny, ale też znakomite miejsce do spotkania się ze swoimi klientami lub potencjalnymi partnerami biznesowymi w nadmorskim centrum biznesowym.

Partnerami EFNI 2021 byli m.in: Google, Facebook, Orange, Citi Bank, BNP Paribas, Velux, IKEA, Siemens, BASF, Ergis, BOSCH, Województwo Pomorskie oraz Agencja Rozwoju Pomorza, Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych i inni. Więcej informacji: www.efni.pl

Szczegóły

Początek:
12/10/2022 @ 09:00
Koniec:
14/10/2022 @ 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Witryna internetowa:
https://online.ikongres.pl/conference/efni_2022

Organizator

Konfederacja Lewiatan
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Hotel Radisson Blu
Bitwy pod Płowcami 54
Sopot, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia