Czas na podsumowanie pierwszych historycznych targów, na których zadebiutował Klaster Inicjatyw Ekonomii Społecznej jako wystawca. Były to trzy dni intensywnych działań promocyjnych, lecz także wytężonej pracy, która rozpoczęła się na wiele dni przed terminem targów. Specjalnie na targi zamówione zostały klastrowe gadżety, ulotki i rollupy, a materiały promocyjne rozdawane były w klastrowych białych papierowych torbach.

Przez trzy dni trwania targów swoją ofertę przedstawiło 8 podmiotów KIES:
Agroturystyka Zacisze Trzech GórCoolturalna MontowniaFundacja Edukacji i RozwojuFundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia EuropejskiegoFundacja PięknolesieFundacja Polska górom!Fundacja Złotowianka i Stowarzyszenie Pastorówka.
Statystyka wydarzenia z udziałem KIES: 3 dni targów we Wrocławiu, 5 podmiotów zainteresowanych dołączeniem do KIES, 7 rollupów członków KIES na stoisku, 8 wystawców z ramienia klastra, 46 robionych kaw dla gości stoiska (i drugie tyle wypite przez przedstawicieli stoiska KIES), 346 wymienionych uścisków dłoni, 594 gości stoiska i 8248 ulotek na stoisku.

To były bardzo owocne trzy dni! Członkowie klastra mieli okazję nie tylko zareklamować KIES, lecz także zaprezentować ofertę poszczególnych stowarzyszeń i fundacji. Goście targów z zainteresowaniem słuchali prezentacji i bardzo chętnie dopytywali o szczegóły działań. Organizatorzy klastrowego stoiska nie mogą się już doczekać na kolejne targi. Najbliższe plany to wyjazd na targi do Norymbergi oraz targi Eurogastro w Warszawie.